Slatki Ljubimci Forum
Dobrodosli na Slatki ljubimci forum!Udjite u savsen svet zivotinja!Saznajte sve o ljubimcima,cime se hrane,
kako ga negovati i zabavite se u ludom kutku! Postaite najveci fan zivotinja!Budite redovan clan i verni prijatelj ovih divnih stvorenja!


Join the forum, it's quick and easy

Slatki Ljubimci Forum
Dobrodosli na Slatki ljubimci forum!Udjite u savsen svet zivotinja!Saznajte sve o ljubimcima,cime se hrane,
kako ga negovati i zabavite se u ludom kutku! Postaite najveci fan zivotinja!Budite redovan clan i verni prijatelj ovih divnih stvorenja!
Slatki Ljubimci Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o zivotinjama!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Zbog cega volite vasu naj zivotinju?

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Emma_Tiger

Emma_Tiger
Administrator
Administrator

Ja volim tigra zato sto je lep,strasan,bozanstven neznam zasto ga volim!Prosto ga oboyavam!!!!! Very Happy Very Happy

https://ljubimciemaforum1.serbianforum.info
Share this post on: reddit

avatar

Počalji Ned Mar 13, 2011 7:58 am od Gost

Meni zirafe privlace paznju zato sto imaju tufne i ogroman vrat,a i preslatke su!

MissRabbit

Počalji Sre Mar 16, 2011 1:00 am od MissRabbit

Zato sto su sweet ^^

L@n@

Počalji Uto Mar 29, 2011 4:44 am od L@n@

Moja omiljena zivotinja je pas,zato sto je vjeran,lijep... I love you cheers

Wanja

Počalji Sub Apr 23, 2011 4:15 am od Wanja

Kao što kažu Pas je čovekov najbolji prijatelj!
Psi su veoma zanimljivi i odani svom gazdi!
Ima raznih vrsta pasa....mada ja ne volim čivave! Mad

Nimfa

Počalji Ned Maj 22, 2011 10:09 am od Nimfa

Ni ja ne volim čivave Mad

Moje naj životinje su delfini, papagaji i veverice. Delfini su mo omiljeni jer su jako pametni, druželjubivi, veličanstveni i što se često ponašaju kao ljudi! Papagaje volim zato što su lepi, slatki, pametni (bar većina), brzi, zato što su ptice, što mogu da lete, što lepo pevaju i što ja imam papagaja (tačnije nimfu). Veverice volim jer su slatke, brze, što se lako penju po drveću, što uimaju čupav rep i što su mi prve komšinice! xD

~ˇLeaˇ~

Počalji Pet Jun 17, 2011 10:53 pm od ~ˇLeaˇ~

Vuka volim zato sto je strasan a ujedno nenormalno sladak.Zmije su prelijepe jednom rjecju neopisive.

L@n@

Počalji Sub Jun 18, 2011 5:09 am od L@n@

Da,Lea u pravu si za vukove,stvarno su divni. Razz

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions