Slatki Ljubimci Forum
Dobrodosli na Slatki ljubimci forum!Udjite u savsen svet zivotinja!Saznajte sve o ljubimcima,cime se hrane,
kako ga negovati i zabavite se u ludom kutku! Postaite najveci fan zivotinja!Budite redovan clan i verni prijatelj ovih divnih stvorenja!

Forum o zivotinjama!

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kojeg kucnog ljubimca izabrati?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

L@n@

Administrator
Administrator
Ovdje pisite kako ste vi birali svoje ljubimce.

Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Počalji taj Sre Maj 11, 2011 8:32 am od Emma_Tiger

Ja bih kao prvo gledala da mi se svidja i da se ja svidjam njemu(a ne da rezi na meneXDXDXD)Gledam da ne unistava stvari i da je zabavan!

Počalji taj Sre Maj 11, 2011 9:44 pm od L@n@

I da je zdrav.

Počalji taj Čet Maj 12, 2011 2:01 am od Emma_Tiger

Da!XD Surprised

Počalji taj Ned Maj 22, 2011 7:06 am od Nimfa

Ja biram da bude pametan, lep, sladak, poslušan, dobar, da ne uništava stvari, i da je u pitanju neka životinja koju volim! Ali znate, ja mog papagaja nisam izabrala; on je nekome pobegao i onda je doleteo meni na terasu. Zeca sam izabrala.

Počalji taj Pon Maj 23, 2011 4:09 am od L@n@

Ima li neko od vas kanadsku vjevericu kao ljubimca?

Počalji taj Pon Maj 23, 2011 6:36 am od Nimfa

Ja bih volela, ali nemam Crying or Very sad

Počalji taj Čet Maj 26, 2011 3:06 am od Dog♥

Hm.... nekog malog psa, naprimjer Westy,
malo štene,slatko lijepo,zabavno,zaigrano....
Nešto takooo. ^^

Počalji taj Pet Jun 17, 2011 10:30 pm od Olivera23

Pa ja sam mog bivšeg papagaja (Nimfu)nisam izabrala nego je nekome pobegao i došao kod mene na voćku(t.j. kod mog komšije)........Jako je bio sladak......A ostale sam izabrala.....Patke,psa,mačke,ribice,morske prasiće......Mrzi me da nabrajam xDD Very Happy

Počalji taj Sub Jun 18, 2011 10:57 am od Nimfa

Ozbiljno?! Meni je moj papagaj (isto nimfa) doleteo na terasu i jadničak se slupao o prozor. Tad sam živela u visokom soliteru od 23 sprata pa je nekome pobegao odozgo i onda pokušao da se vrati pa se slupao o moj prozor. Nego koje je boje Olivera? Moj je žut i ima narandžaste krugove na obrazima. Zove se marko i zbog njega mi je papagaj nimfa postao omiljena živuljka.

Počalji taj Čet Jun 23, 2011 10:47 am od L@n@

Da li je bolji ljubimac kanadska (ili sibirska,nijesam sigurna)vjeverica ili bijeli ruski hrcak? confused

Evo vjeverice:

A evo i hrcka:

Počalji taj Pet Jul 22, 2011 8:28 am od Nimfa

Ne znam Neutral Meni su jako slični

Počalji taj Uto Jul 26, 2011 4:43 am od Emma_Tiger

Jao medeni su!

Počalji taj Sub Sep 03, 2011 10:41 pm od alexi

Da bude sladak ,mnali (ne sad neki gigantski) da bude poslušan,da bude dobar ,miram da bude ili maca ili kuca idt.

Počalji  od Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog